KONDELA Falon taburetka béžová
13.90 €
Do obchodu
Ak hľadáte pohodlný a štýlový doplnok do interiéru, taburet je tou správnou voľbou! Taburet FALON s úložným priestorom Vám s radosťou ukáže, na čo bol... Celý popis
Popis
Ak hľadáte pohodlný a štýlový doplnok do interiéru, taburet je tou správnou voľbou! Taburet FALON s úložným priestorom Vám s radosťou ukáže, na čo bol stvorený. S potešením poslúži nielen ako stolík, úložný priestor či podnož pod Vaše unavené nohy. Môžete ho tiež využiť ako dekoráciu či v prípade…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 37.5 cm |
| HĹBKA | 37.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0401 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 2.7 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Falon |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 37,5 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 38 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | odnímateľné veko |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | béžová |
| MATERIÁL | látka |