KONDELA Fabricio pohovka zelená / dub zlatý
215.00 €
Do obchodu
Pohovka FABRICIO Vás svojím dizajnom prenesie do rozprávky. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 122x51x71,5 cm. Na jej výrobu bola použitá látka s drevom. Farebné... Celý popis
Popis
Pohovka FABRICIO Vás svojím dizajnom prenesie do rozprávky. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 122x51x71,5 cm. Na jej výrobu bola použitá látka s drevom. Farebné prevedenie látky je zelená, čo vnáša do interiéru nádej a pokoj. Farba nožičiek pohovky je dub zlatý. Výška sedu je 40 a šírka 70 cm. Pohodlné…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 71.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.216 m3 |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15.6 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fabricio |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 70 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| HĹBKA SEDADLA 2 (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM) | 44 -50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | zelená / dub zlatý |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | zelená / dub zlatý |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |