KONDELA Esin konferenčná stolička hnedá / čierna
49.00 €
Do obchodu
Moderná konferenčná stolička ESIN vnesie do miestnosti nádych luxusu a elegancie. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 55x64x93 cm. Výška je 45 cm, hĺbka sedu je 48... Celý popis
Popis
Moderná konferenčná stolička ESIN vnesie do miestnosti nádych luxusu a elegancie. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 55x64x93 cm. Výška je 45 cm, hĺbka sedu je 48 cm a šírka sedu je 48 cm. Výška chrbtovej opierky má 44,5 cm a jej šírka má 53 cm. Stolička je vyrobená zo sieťoviny v čiernej a hnedej farby.…
Parametre
| HĹBKA | 64 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 55 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 6 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0542 m3 |
| VÝŠKA | 93 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.67 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Esin |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 44,5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sieťovina |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sieťovina / kov / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | sieťovina |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / čierna |
| MATERIÁL | sieťovina / kov / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |