KONDELA Enisol Typ 2 konferenčný stolík (2 ks) biely vysoký lesk
85.00 €
Do obchodu
Krásny a elegantný pomocník do domácnosti je konferenčný stolík (2 ks) ENISOL TYP 2. Rozmer väčšieho stolíka je (ŠxHxV): 100x40x35 cm a rozmer menšieho... Celý popis
Popis
Krásny a elegantný pomocník do domácnosti je konferenčný stolík (2 ks) ENISOL TYP 2. Rozmer väčšieho stolíka je (ŠxHxV): 100x40x35 cm a rozmer menšieho stolíka je (ŠxHxV): 50x40x40 cm. V balení sú dva kusy konferenčných stolíkov, ktoré môžete rôzne dizajnérsky uložiť. Pevná kovová chrómová…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 35 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0651 m3 |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12.4 kg |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Enisol Typ 2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely vysoký lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely vysoký lesk |
| MATERIÁL | MDF / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |