KONDELA Enisol konferenčný stolík (2 ks) biela / chróm
145.00 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík ENISOL má jednoduchý a minimalistický dizajn, ktorý sa hodí aj do klasickej domácnosti. Rozmery väčšieho stolíka sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík ENISOL má jednoduchý a minimalistický dizajn, ktorý sa hodí aj do klasickej domácnosti. Rozmery väčšieho stolíka sú (ŠxHxV): 75x75x37 cm a rozmery menšieho stolíka sú (ŠxHxV): 65x65x32 cm. Je vyrobený kombináciou MDF (drevovláknitá doska) s kovom, čo vytvára nadčasový…
Parametre
| HĹBKA | 75 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17.7 kg |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.084 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Enisol |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | slovenský výrobok, 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / chróm |
| MATERIÁL | MDF / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |