KONDELA Emu P rozkladacia pohovka s úložným priestorom sivá / vzor
398.73 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka EMU P je pohodlná sedačka s úložným priestorom, ktorá je vhodná na každodenné spanie. Spacia plocha má rozmery 180x140 cm. Výška sedu je... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka EMU P je pohodlná sedačka s úložným priestorom, ktorá je vhodná na každodenné spanie. Spacia plocha má rozmery 180x140 cm. Výška sedu je 39,5 cm a hĺbka sedu je 70 cm. Jadro tvorí purpena, ktorá poskytuje príjemné sedenie. Úložný priestor možno využiť na odloženie sezónnych diek…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 80 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 75 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.9079 m3 |
| HĹBKA | 78 cm |
| ŠÍRKA | 197 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Emu P |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 70 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 39,5 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 180 x 140 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / vzor |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | alova 36 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | polyester |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| ORIENTÁCIA | pravá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rohový |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | sivá / vzor |
| MATERIÁL | látka |