KONDELA Edria konferenčný stolík biela
59.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Edria v bielom prevedení je moderným a praktickým doplnkom do každej obývačky. Tento produkt značky Kondela je vyrobený z kvalitného... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Edria v bielom prevedení je moderným a praktickým doplnkom do každej obývačky. Tento produkt značky Kondela je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - MDF, ktorý sa vyznačuje svojou pevnosťou a odolnosťou. S jeho svetlou farbou a hranatým tvarom prinesie do vášho…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0662 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 54.5 cm |
| ŠÍRKA | 87 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 37 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 14.5 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Edria |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | MDF |