KONDELA Ediz kancelárska stolička sivá / chróm
79.00 €
Do obchodu
Moderná kancelárska stolička EDIZ vnesie do Vašej kancelárie nádych luxusu. Navyše Vám poskytne pohodlie počas dlhých dní v práci. Rozmery stoličky sú... Celý popis
Popis
Moderná kancelárska stolička EDIZ vnesie do Vašej kancelárie nádych luxusu. Navyše Vám poskytne pohodlie počas dlhých dní v práci. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 48x57x78-88 cm. Výhodou je tiež nastaviteľná výška sedu v rozpätí 44-54 cm. Hĺbka sedu je 44,5 cm a opierka chrbta má rozmery (ŠxV): 44…
Parametre
| VÝŠKA | 78 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 48 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.25 kg |
| HĹBKA | 57 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1214 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ediz |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44,5 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 54 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 44 - 54 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 39,5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / chróm |
| MATERIÁL | látka / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |