KONDELA Dron konferenčný stolík dub sonoma / biela
129.00 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík DRON je rozkladací stolík s množstvom variácií skladania, ktoré zaručujú, že budete mať vždy k dispozícii stôl aký práve... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík DRON je rozkladací stolík s množstvom variácií skladania, ktoré zaručujú, že budete mať vždy k dispozícii stôl aký práve potrebujete. Konferenčný stolík Dron je kvalitný slovenský výrobok vyrobený z laminovanej DTD vo farbe dub sonoma / biela, pričom na výber je aj…
Parametre
| HĹBKA | 60 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0747 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 38 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dron |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | slovenský výrobok |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma / biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |