KONDELA Dorisa New konferenčný stolík buk
89.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Dorisa New od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho svetlou farbou buka prinesie do vášho priestoru... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Dorisa New od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho svetlou farbou buka prinesie do vášho priestoru sviežosť a eleganciu. Tento stolík je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, ktorá je známa svojou odolnosťou…
Parametre
| VÝŠKA | 45 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0423 m3 |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 23 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dorisa New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | buk |
| FARBA (SLOVNE) | buk |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / plast |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | buk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / plast |