KONDELA Dorisa konferenčný stolík betón
89.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík DORISA je moderný a veľmi praktický stolík, ktorý výborne zapadne do každého interiéru. Obsahuje 3 odkladacie plochy na uloženie vecí,... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík DORISA je moderný a veľmi praktický stolík, ktorý výborne zapadne do každého interiéru. Obsahuje 3 odkladacie plochy na uloženie vecí, ktoré chcete mať vždy poruke. Ide o kvalitný slovenský výrobok vyrobený z laminovanej DTD vo farbe betón, pričom na výber je aj v iných farebných…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 110 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0423 m3 |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 23 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dorisa |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | betón |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | betón |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |