KONDELA Dikaro konferenčný stolík biely vysoký lesk
239.00 €
Do obchodu
To je niečo! Konferenčný stolík DIKARO Vám vyrazí dych. Dokonale premysleným dizajnom a jednoduchými tvarmi si upúta Vašu pozornosť. Určite ho oceníte najmä v... Celý popis
Popis
To je niečo! Konferenčný stolík DIKARO Vám vyrazí dych. Dokonale premysleným dizajnom a jednoduchými tvarmi si upúta Vašu pozornosť. Určite ho oceníte najmä v prípade rôznych osláv či posedeniach na servírovanie drobných pokrmov a nápojov. Vďaka rozmerom stolíka (ŠxHxV): 90x60x44 cm a jeho úložnému…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 31.5 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1718 m3 |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dikaro |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely vysoký lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | výsuvná vrchná časť, úložný priestor |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely vysoký lesk |
| MATERIÁL | MDF / kov |