KONDELA Diane P rozkladacia pohovka s úložným priestorom sivá / čierna
399.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka DIANE P je klasická sedačka s úložným priestorom, ktorú možno umiestniť do obývacej izby, pracovne či študentskej izby. Plocha na spanie... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka DIANE P je klasická sedačka s úložným priestorom, ktorú možno umiestniť do obývacej izby, pracovne či študentskej izby. Plocha na spanie má rozmery 185x140 cm. Výška sedu je 39,5 cm a hĺbka sedu je 70 cm. Jadro tvorí purpena, ktorá poskytuje príjemné sedenie. Pohovka je čalúnená…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 197 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 80 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.0744 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diane P |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 70 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 39,5 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 180 x 140 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | oslo 95 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | šenil |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | šenil |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| ORIENTÁCIA | pravá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rohový |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | šenil |