KONDELA Devri kancelárska stolička sivá
95.00 €
Do obchodu
Kancelárska stolička DEVRI je vhodná do kancelárie, pracovne alebo študentskej izby. Sedacia časť s opierkou je čalúnená kvalitnou sivou látkou, ktorá... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička DEVRI je vhodná do kancelárie, pracovne alebo študentskej izby. Sedacia časť s opierkou je čalúnená kvalitnou sivou látkou, ktorá zabezpečí svojmu majiteľovi ten pravý komfort pri sedení. Ergonomicky tvarované operadlo kopíruje vašu chrbticu. Dolná ružica s kolieskami je…
Parametre
| HĹBKA | 62 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 97 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 107 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0892 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.6 kg |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Devri |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 97 - 107 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42,5 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 51 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 41 - 51 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | tvarované operadlo |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka / plast |