KONDELA Delis T konferenčný stolík dub bolzano / čierna
119.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Delis T od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou farbou dub bolzano a čiernymi detailmi sa... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Delis T od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou farbou dub bolzano a čiernymi detailmi sa hodí do rôznych štýlov obývačiek. Stolík je vyrobený z kvalitného laminovaného DTD / MDF materiálu, ktorý je známy svojou odolnosťou…
Parametre
| HĹBKA | 65 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0634 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 28.6 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Delis T |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub bolzano / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub bolzano / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF |