KONDELA Daron taburetka s úložným priestorom zeleno-mentolová / strieborná
59.00 €
Do obchodu
Praktická a moderná taburetka s úložným priestorom DARON sa stane Vaším spoločníkom do domácnosti. Taburetka vyniká nielen svojím dizajnom, ale aj úložným... Celý popis
Popis
Praktická a moderná taburetka s úložným priestorom DARON sa stane Vaším spoločníkom do domácnosti. Taburetka vyniká nielen svojím dizajnom, ale aj úložným priestorom, ktorý ponúka. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 40x40x45 cm. Čalúnená je príjemnou a kvalitnou látkou Velvet. Farebné prevedenie je…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0829 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 45 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 40 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.2 kg |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Daron |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 80 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | zeleno-mentolová / strieborná |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | zeleno-mentolová / strieborná |
| MATERIÁL | látka / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |