KONDELA Daron taburetka s úložným priestorom hnedosivá (taupe) / chróm
39.00 €
Do obchodu
Elegantná a štýlová taburetka s úložným priestorom DARON Vás očarí na prvý pohľad. Jej čalúnenie hnedosivou Taupe látkou je krásne doplnené striebornou... Celý popis
Popis
Elegantná a štýlová taburetka s úložným priestorom DARON Vás očarí na prvý pohľad. Jej čalúnenie hnedosivou Taupe látkou je krásne doplnené striebornou chrómovou obručou v jej spodnej časti, ktorá jej dodáva nezameniteľný šarm. Bonusom taburetky je praktický úložný priestor ukrytý v jej vnútri.…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.072 m3 |
| HĹBKA | 40 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Daron |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 80 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedosivá (taupe) / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 80000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedosivá (taupe) / chróm |
| MATERIÁL | látka / kov |