KONDELA Darisa New kancelárska stolička biela
55.00 €
Do obchodu
Pekná a elegantná kancelárska stolička DARISA NEW Vám dobre poslúži pri dlhých dňoch v práci. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 48x55x82-87 cm. Okrem moderného... Celý popis
Popis
Pekná a elegantná kancelárska stolička DARISA NEW Vám dobre poslúži pri dlhých dňoch v práci. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 48x55x82-87 cm. Okrem moderného dizajnu Vás príjemne poteší nastaviteľná výška sedu v rozpätí 45-50 cm. Hĺbka sedu má 43 cm. Stolička je vyrobená z kvalitného plastu, sedacia…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 82 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0543 m3 |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.25 kg |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 87 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Darisa New |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 82 - 87 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 45 - 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |