KONDELA Damoli konferenčný stolík biela
75.00 €
Do obchodu
Ak chcete zaujať na prvý pohľad, konferenčný stolík DAMOLI Vám v tom pomôže. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 90x60x43 cm. Krásna nežná biela farba sa dá ľahko... Celý popis
Popis
Ak chcete zaujať na prvý pohľad, konferenčný stolík DAMOLI Vám v tom pomôže. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 90x60x43 cm. Krásna nežná biela farba sa dá ľahko prispôsobiť ku akémukoľvek typu obývačky. Konferenčný stolík Damoli má poličku, do ktorej môžete vkladať časopisy, noviny, diaľkové ovládače či iné…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 19.5 kg |
| VÝŠKA | 43 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.041 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Damoli |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | slovenský výrobok |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |