KONDELA Dalio dizajnové otočné kreslo sivohnedá (taupe) / buk
119.00 €
Do obchodu
Dizajnové otočné kreslo Dalio v sivohnedej (taupe) / bukovej farbe je moderným doplnkom do vášho interiéru. Toto kreslo od značky Kondela je vyrobené z... Celý popis
Popis
Dizajnové otočné kreslo Dalio v sivohnedej (taupe) / bukovej farbe je moderným doplnkom do vášho interiéru. Toto kreslo od značky Kondela je vyrobené z kvalitnej látky a masívneho dreva, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči oderu. S jeho tmavou farebnosťou a hnedým prevedením poťahu…
Parametre
| HĹBKA | 61.5 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1885 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 82.5 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dalio |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 40 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | sivohnedá (taupe) / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | otočné |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 85000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivohnedá (taupe) / buk |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |