KONDELA Dalen konferenčný stolík na kolieskach biela / grafit
99.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík na kolieskach DALEN sa stane Vašim každodenným pomocníkom. Pomôže Vám pohostiť návštevu, ale stane sa aj módnym kúskom do Vašej domácnosti.... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík na kolieskach DALEN sa stane Vašim každodenným pomocníkom. Pomôže Vám pohostiť návštevu, ale stane sa aj módnym kúskom do Vašej domácnosti. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 110x60x40 cm. Výška spodnej poličky je 12,8-21,3 cm, výška stredovej poličky je 17,4 cm a výška od stredovej po…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0536 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 30.5 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dalen |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | biela / grafit |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | ľahká manipulácia vďaka kolieskam |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | slovenský výrobok |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / grafit |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |