KONDELA Dagor konferenčný stolík (2 ks) čierna / dub
79.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Dagor od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Súčasťou balenia sú dva stolíky, ktoré sa vyznačujú... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Dagor od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Súčasťou balenia sú dva stolíky, ktoré sa vyznačujú jednoduchou montážou a hranatým tvarom. Ich čierna farba v kombinácii s dubovými detailmi dodáva priestoru eleganciu a štýl.
Stolíky sú…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 50 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.8 kg |
| HĹBKA | 30 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0578 m3 |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dagor |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / dub |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / sklo / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / dub |
| MATERIÁL | MDF / sklo / kov |