KONDELA Colby New kancelárska stolička čierna
69.00 €
Do obchodu
Klasická kancelárska stolička COLBY NEW nás presviedča o tom, že v jednoduchosti je krása. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 60x52x90-100 cm. Nastaviteľná výška... Celý popis
Popis
Klasická kancelárska stolička COLBY NEW nás presviedča o tom, že v jednoduchosti je krása. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 60x52x90-100 cm. Nastaviteľná výška sedu je v rozpätí 44-56 cm. Je vyrobená z kvalitného plastu a látky v čiernej farbe. Stabilitu zabezpečuje päťcípa ružica s kolieskami. Výhodou…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.6 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 52 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0893 m3 |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA 2 | 100 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Colby New |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 90 - 100 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 44 - 56 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | nastavenie tuhosti chrbtovej opierky |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | látka / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |