KONDELA Clorin New kreslo hnedá / buk
85.00 €
Do obchodu
Dobrá kniha, film či jedlo. Toto všetko si môžete užívať v komfortnom a dizajnovom kresla CLORIN NEW. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 56x60x82 cm. Výška sedu je 46... Celý popis
Popis
Dobrá kniha, film či jedlo. Toto všetko si môžete užívať v komfortnom a dizajnovom kresla CLORIN NEW. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 56x60x82 cm. Výška sedu je 46 cm a hĺbka sedu je 46 cm. Kreslo je čalúnené hnedou látkou. Stabilitu zabezpečujú kvalitné drevené nohy bukovej farby. Nosnosť kresla je až…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.75 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2152 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Clorin New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| TABURETKA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / buk |
| MATERIÁL | látka / drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |