KONDELA Cliv rozkladacia pohovka s úložným priestorom sivá / tyrkysová
469.00 €
Do obchodu
Pohovka CLIV je rozkladacia pohovka s úložným priestorom, ktorá sa hodí najmä do menších priestorov. Svojimi rozmermi nezaberie veľa miesta, je praktická a má... Celý popis
Popis
Pohovka CLIV je rozkladacia pohovka s úložným priestorom, ktorá sa hodí najmä do menších priestorov. Svojimi rozmermi nezaberie veľa miesta, je praktická a má štýlový dizajn. Spacia plocha má rozmery 200x150 cm. Je vhodná na každodenné spanie. Do úložného priestoru možno uložiť deky, vankúše či…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.7466 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 90 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 85 cm |
| ŠÍRKA | 206 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 67 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cliv |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 73 - 85 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA 2 (CM) | 76 |
| HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM) | 50 - 76 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 41 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 150 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 150 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / tyrkysová |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / tyrkysová |
| MATERIÁL | látka |