KONDELA City konferenčný stolík biela / dub grandson
119.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík CITY je praktický, funkčný a v nadčasovom dizajne. Jeho prednosti oceníte v kancelárii aj v obývačke. Poskytuje množstvo úložného priestoru... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík CITY je praktický, funkčný a v nadčasovom dizajne. Jeho prednosti oceníte v kancelárii aj v obývačke. Poskytuje množstvo úložného priestoru na čokoľvek, čomu chcete dať svoje miesto. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 100x60x45,5 cm. Moderný nábytok do obývacej izby, ktorý ponúka…
Parametre
| VÝŠKA | 45.5 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0582 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 27.5 kg |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | City |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub grandson |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | ABS hrany |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / dub grandson |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |