KONDELA Cage kancelárska stolička s podrúčkami sivá / biela / chróm
99.00 €
Do obchodu
Ak máte aj vy sedavé zamestnanie a trávite dlhé hodiny prácou za počítačom, mali by ste si zaobstarať kancelárske kreslo CAGE. Pohodlné, mäkučké, štýlové.... Celý popis
Popis
Ak máte aj vy sedavé zamestnanie a trávite dlhé hodiny prácou za počítačom, mali by ste si zaobstarať kancelárske kreslo CAGE. Pohodlné, mäkučké, štýlové. Usaďte sa a práca Vám pôjde od ruky. Opierky rúk sú vyrobené z kvalitného plastu v bielej farbe, kreslo je vyrobené z priedušnej sieťoviny…
Parametre
| HĹBKA | 57.5 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 97.5 cm |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.95 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 103 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.104 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cage |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 97,5 - 103 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 40 - 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / biela / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sieťovina |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sieťovina / kov / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | sieťovina |
| VÝHODY PRODUKTU | hojdacia, mechanizmus Tilt |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / biela / chróm |
| MATERIÁL | sieťovina / kov / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |