KONDELA Bulut konferenčná stolička hnedá
28.00 €
Do obchodu
Moderná konferenčná stolička BULUT s minimalistickým dizajnom si získa Vašu pozornosť. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 50x56x76 cm a rozmery chrbtovej opierky sú... Celý popis
Popis
Moderná konferenčná stolička BULUT s minimalistickým dizajnom si získa Vašu pozornosť. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 50x56x76 cm a rozmery chrbtovej opierky sú (ŠxV): 43x34 cm. Šírka sedu je 40 cm, výška sedu je 43 cm a hĺbka sedu je 41 cm. Stolička je vyrobená zo sieťoviny v hnedej farbe. Stabilnú…
Parametre
| VÝŠKA | 76 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.5 kg |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0743 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bulut |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 40 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | stohovateľná |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |