KONDELA Broken taburetka sivá
109.00 €
Do obchodu
Pohodlné sedenie či vyloženie nôh po celom dni zaručí taburet BROKEN. Rozmery taburetu sú (ŠxHxV): 76x63x41 cm. Výška sedu je 41 cm a hĺbka sedu je 53 cm. Je... Celý popis
Popis
Pohodlné sedenie či vyloženie nôh po celom dni zaručí taburet BROKEN. Rozmery taburetu sú (ŠxHxV): 76x63x41 cm. Výška sedu je 41 cm a hĺbka sedu je 53 cm. Je čalúnený látkou Chester 17 v jemnej sivej 17 farbe. Taburet stojí na drevených nožičkách vo farbe buku. Výška spodného priestoru od podlahy…
Parametre
| ŠÍRKA | 76 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2294 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.5 kg |
| HĹBKA | 63 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 41 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Broken |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Chester 17 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |