KONDELA Born kreslo sivá
339.00 €
Do obchodu
Vycibrená elegancia a luxus, aj tak by sa dalo nazvať celočalúnené kreslo BORN. Vyrobené je z kvalitných materiálov, ako je látka Cablo v nadčasovej sivej... Celý popis
Popis
Vycibrená elegancia a luxus, aj tak by sa dalo nazvať celočalúnené kreslo BORN. Vyrobené je z kvalitných materiálov, ako je látka Cablo v nadčasovej sivej farbe. Sedacia časť je vyplnená pružinou, ktorá zabezpečuje komfortnejšie sedenie. Kreslo svojimi jemnými líniami kamkoľvek zapadne a vkusne…
Parametre
| HĹBKA | 91 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 93 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.9833 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Born |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Cablo 14 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| TABURETKA | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |