KONDELA Bolivia rozkladacia pohovka s úložným priestorom sivá / žltá
599.00 €
Do obchodu
Moderná pohovka BOLIVIA je rozkladacia pohovka s úložným priestorom, ktorá poskytuje pohodlné sedenie vďaka pružinám Bonell. Pohovka je vhodná na každodenné... Celý popis
Popis
Moderná pohovka BOLIVIA je rozkladacia pohovka s úložným priestorom, ktorá poskytuje pohodlné sedenie vďaka pružinám Bonell. Pohovka je vhodná na každodenné spanie, pretože sa rozťahuje systémom Automat, ktorý uľahčuje každodenné rozkladanie pohovky. Plocha na spanie má rozmery 198x145 cm. Výška…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 75 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 105 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.0277 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 88 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bolivia |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 56 |
| HĹBKA SEDADLA 2 (CM) | 80 |
| HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM) | 56 - 80 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 198 x 145 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / žltá |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | cosmic 715 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | automatický rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie (Bonellové pružiny) |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / žltá |
| MATERIÁL | látka |