KONDELA Biter taburetka čierna
115.00 €
Do obchodu
Taburetka BITER je ľahká, prenosná, multifunkčná a praktická podnožka pod nohy, ktorá nájde využitie v každej miestnosti. Čalúnená je kvalitnou čiernou... Celý popis
Popis
Taburetka BITER je ľahká, prenosná, multifunkčná a praktická podnožka pod nohy, ktorá nájde využitie v každej miestnosti. Čalúnená je kvalitnou čiernou ekokožou, ktorá dodáva taburetke tú správnu gráciu. Odporúčame ju dokúpiť k rohovej sedačke Biter U, ktorá sa dá vyskladať z rôznych komponentov.…
Parametre
| HĹBKA | 58 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.18 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Biter |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | ekokoža |