KONDELA Biter kreslo čierna
369.00 €
Do obchodu
Pohodlné kreslo BITER je celočalúnené kreslo, ktoré možno umiestniť do moderne zariadenej obývačky. Kreslo je čalúnené čiernou ekokožou, ale možno si objednať... Celý popis
Popis
Pohodlné kreslo BITER je celočalúnené kreslo, ktoré možno umiestniť do moderne zariadenej obývačky. Kreslo je čalúnené čiernou ekokožou, ale možno si objednať zo 7 farebných prevedení látky Cablo alebo zo 7 farebných prevedení ekokože. Výška sedu je 47 cm a hĺbka sedu je 53 cm.
Parametre
| ŠÍRKA | 110 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 25 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.9009 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Biter |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 53 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | ekokoža |