KONDELA Bismak konferenčný stolík (2 ks) biela / prírodná
59.00 €
Do obchodu
Čo poviete na praktickú a dizajnovú sadu dvoch konferenčných stolíkov BISMAK, ktoré dokonale zapadnú aj do Vašej obývačky? Vytvoria vo Vašej domácnosti... Celý popis
Popis
Čo poviete na praktickú a dizajnovú sadu dvoch konferenčných stolíkov BISMAK, ktoré dokonale zapadnú aj do Vašej obývačky? Vytvoria vo Vašej domácnosti príjemnú a útulnú atmosféru. Korpus stolíkov je vyrobený z MDF (drevovláknitá doska) v bielej farbe, nohy sú z prírodného lakovaného bambusu.…
Parametre
| VÝŠKA | 45 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0208 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bismak |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / lakovaný bambus |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / prírodná |
| MATERIÁL | MDF / lakovaný bambus |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |