KONDELA Bernia rozkladacia pohovka s úložným priestorom žltá / čierna
679.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Bernia od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Jej žltá a čierna farba dodá vášmu... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Bernia od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Jej žltá a čierna farba dodá vášmu obývacej izbe štýlový vzhľad. Pohovka je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je odolná voči oderu a jednoduchá na údržbu - stačí ju utierať…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 114 kg |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 213 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0013 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bernia |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA 2 (CM) | 70 |
| HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM) | 50 - 70 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 44 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 152 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 190 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 152 x 190 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 180 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | žltá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozkladacia funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 100000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | žltá / čierna |
| MATERIÁL | látka |