KONDELA Bernardo konferenčný stolík dub wotan
49.00 €
Do obchodu
Praktický a pekný pomocník do domácnosti je konferenčný stolík BERNARDO. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 90x55x40,7 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná... Celý popis
Popis
Praktický a pekný pomocník do domácnosti je konferenčný stolík BERNARDO. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 90x55x40,7 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná laminovaná DTD (drevotriesková doska), ktorej hrúbka korpusu je 22 mm. Farebné prevedenie stolíka je vo farbe dub wotan. Jedná sa o kvalitný…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0387 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 40.7 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bernardo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | slovenský výrobok |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub wotan |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |