KONDELA Belina toaletný stolík biela
155.00 €
Do obchodu
Toaletný stolík BELINA predstavuje malé skrášľovacie kráľovstvo, pomocou ktorého budete mať pokope celú svoju kozmetiku a šperky. Očarí vás jednoduchým, ale... Celý popis
Popis
Toaletný stolík BELINA predstavuje malé skrášľovacie kráľovstvo, pomocou ktorého budete mať pokope celú svoju kozmetiku a šperky. Očarí vás jednoduchým, ale zato praktickým dizajnom. Ponúka úložný priestor v podobe štyroch zásuviek. Na vrchnej výklopnej doske nájdete z vnútornej strany zrkadlo,…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0595 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 32.5 kg |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Belina |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 5 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | slovenský výrobok |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| ZRKADLO | áno |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |