KONDELA Beleza toaletný stolík biela
129.00 €
Do obchodu
Krásny a elegantný toaletný stolík BELEZA Vás očarí hneď na prvý pohľad. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 75x40x134,5 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná... Celý popis
Popis
Krásny a elegantný toaletný stolík BELEZA Vás očarí hneď na prvý pohľad. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 75x40x134,5 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná laminovaná DTD (drevotriesková doska), ktorá má hrúbku korpusu 16 mm. Vyniká svojím minimalistickým štýlom, ktorým si získa srdce nejednej mladej…
Parametre
| ŠÍRKA | 75 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 134.5 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 25 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0445 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Beleza |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | zrkadlo |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 2 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |