KONDELA Baker konferenčný stolík biela / čierna
109.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík BAKER je praktický stolík s dvomi odkladacími plochami. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení biela / čierna.... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík BAKER je praktický stolík s dvomi odkladacími plochami. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení biela / čierna. Hrany stolíka sú ohraničené ABS úpravou. Konferenčný stolík Baker možno kombinovať s jedálenskými stolmi sektoru Kraz.
Parametre
| VÝŠKA | 44 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 23.5 kg |
| HĹBKA | 71 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0488 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Baker |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |