KONDELA Aurelia rozkladacia pohovka s úložným priestorom mentolová (Queens)
789.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Aurelia - mentolová (Queens) je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Tento produkt značky Kondela je... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Aurelia - mentolová (Queens) je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Tento produkt značky Kondela je dodávaný v demonte, ale jeho montáž je jednoduchá.
Pohovka Aurelia je vyrobená z kvalitnej látky v tmavozelenej, mentolovej farbe.…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 216 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÝŠKA | 93 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 123 kg |
| HĹBKA | 100 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.3453 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Aurelia |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | mentolová (Queens) |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozkladacia funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | mentolová (Queens) |
| MATERIÁL | látka |