KONDELA Askoy relaxačné kreslo svetlosivá
299.00 €
Do obchodu
Relaxačné kreslo Askoy od značky Kondela je ideálnym doplnkom do vášho interiéru. S jeho svetlosivým prevedením a moderným vzhľadom prinesie do vášho domova... Celý popis
Popis
Relaxačné kreslo Askoy od značky Kondela je ideálnym doplnkom do vášho interiéru. S jeho svetlosivým prevedením a moderným vzhľadom prinesie do vášho domova štýl a eleganciu. Kreslo je vyrobené z kvalitnej látky, masívneho dreva a preglejky, čo zaručuje jeho dlhú životnosť.
Kreslo Askoy…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4218 m3 |
| ŠÍRKA | 87 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 40 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Askoy |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo / preglejka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | relaxačná funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP KRESLA | relaxačné |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo / preglejka |