KONDELA Asia New rozkladacia pohovka s úložným priestorom tyrkysová / čierna
369.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom ASIA NEW bude perlou Vášho domova. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 194x86x95 cm a nakoľko má rozkladaciu funkciu, môžete z... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom ASIA NEW bude perlou Vášho domova. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 194x86x95 cm a nakoľko má rozkladaciu funkciu, môžete z nej vyčarovať plochu na oddych či spanie s rozmermi (ŠxH): 120x194 cm. Výšku sedu má 45 cm, hĺbku sedu 55 cm. Výška spodného priestoru od…
Parametre
| HĹBKA | 86 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.1291 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 56.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 194 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 95 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Asia New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 120 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 194 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 120 x 194 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | tyrkysová |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | tyrkysová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | tyrkysová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Portland 85 / Portland 100 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | tyrkysová / čierna |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |