KONDELA Amias konferenčný stolík (2 ks) čierna / chróm
89.00 €
Do obchodu
V žiadnej obývačke nesmie chýbať konferenčný stolík. Elegantný set dvoch konferenčných stolíkov AMIAS si Vás získa na prvý pohľad. Pôsobí mimoriadne... Celý popis
Popis
V žiadnej obývačke nesmie chýbať konferenčný stolík. Elegantný set dvoch konferenčných stolíkov AMIAS si Vás získa na prvý pohľad. Pôsobí mimoriadne variabilne, môže byť použitý oddelene alebo ako krásny spojený set. Šetrí miesto, no zároveň ho vytvára. Vyrobený je z MDF (drevovláknitá doska) s PVC…
Parametre
| VÝŠKA | 37 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0593 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17.1 kg |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 75 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Amias |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | slovenský výrobok, 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / chróm |
| MATERIÁL | fóliovaná MDF / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |