KONDELA Amedia sedacia súprava čokoládová
989.00 €
Do obchodu
Obývacia izba by mala byť miestom života, smiechu a pohody. Celočalúnená zostava AMEDIA splní akúkoľvek Vašu požiadavku. Či už sa chcete zabávať s priateľmi... Celý popis
Popis
Obývacia izba by mala byť miestom života, smiechu a pohody. Celočalúnená zostava AMEDIA splní akúkoľvek Vašu požiadavku. Či už sa chcete zabávať s priateľmi či oddychovať s rodinou, Amedia Vám bude oporou pri leňošení i sedení. Zostava obsahuje rozkladací 3-sed a dve kreslá. Vyrobená je z látky…
Parametre
| HĹBKA | 94 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 210 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 156.3 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 2.1115 m3 |
| VÝŠKA | 92 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Amedia |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 124 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 180 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 124 x 180 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | čokoládová |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Shaggy 8 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SEDAČKY | 3+1 |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čokoládová |
| MATERIÁL | látka / drevo |