KONDELA Amedia kreslo staroružová
239.00 €
Do obchodu
Celočalúnené kreslo AMEDIA vytvorí miesto vo Vašom domove, ktoré bude len a len Vaše. Miesto, kde si budete môcť v pokoji vypiť šálku kávy, kde si nerušene... Celý popis
Popis
Celočalúnené kreslo AMEDIA vytvorí miesto vo Vašom domove, ktoré bude len a len Vaše. Miesto, kde si budete môcť v pokoji vypiť šálku kávy, kde si nerušene prečítate obľúbenú knihu či len tak zrelaxujete. Vo farebnom prevedení staroružová 52 pôsobí romanticky a nežne. Kreslo je celočalúnené látkou…
Parametre
| VÝŠKA | 90 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 95 cm |
| ŠÍRKA | 88 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 43.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.611 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Amedia |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | staroružová |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Norn |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| TABURETKA | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | staroružová |
| MATERIÁL | látka / drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |