KONDELA Alida rozkladacia pohovka bordová / dub
149.00 €
Do obchodu
Krásna rozkladacia pohovka ALIDA je ideálnym pomocníkom do menších izieb či bytov. Krásne tiež vyzerá v kuchyni či menšej obývačke. Rozmery pohovky sú... Celý popis
Popis
Krásna rozkladacia pohovka ALIDA je ideálnym pomocníkom do menších izieb či bytov. Krásne tiež vyzerá v kuchyni či menšej obývačke. Rozmery pohovky sú (ŠxHxV): 178x68x66 cm. Po jednoduchom rozložení ponúka plochu na spanie (ŠxHxV): 178x84x34 cm. Výška sedu je 34 cm a hĺbka sedu je 44 cm. Pohovka je…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 68 cm |
| ŠÍRKA | 178 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 66 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 23.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2205 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Alida |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 34 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 84 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 178 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 84 x 178 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | červená |
| FARBA (SLOVNE) | bordová / dub |
| PREVEDENIE POŤAHU | červená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | bordová / dub |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |