KONDELA Alana rozkladacie kreslo horčicová
349.00 €
Do obchodu
Rozkladacie kreslo Alana v horčicovej farbe je moderným a praktickým doplnkom do vášho interiéru. Toto kreslo od značky Kondela je vyrobené z látky, ktorá je... Celý popis
Popis
Rozkladacie kreslo Alana v horčicovej farbe je moderným a praktickým doplnkom do vášho interiéru. Toto kreslo od značky Kondela je vyrobené z látky, ktorá je nielen pohodlná, ale aj odolná voči oderu s hodnotou 90000 cyklov Martindale. Jeho tmavá žltá farba dodáva priestoru teplý a útulný vzhľad…
Parametre
| VÝŠKA | 85 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 96 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 50 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.9504 m3 |
| HĹBKA | 105 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Alana |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 66 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 37 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | horčicová |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozkladacia funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 90000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | rozkladacie |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | horčicová |
| MATERIÁL | látka |