KONDELA Alana rozkladacia pohovka svetlosivá
395.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka Alana od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Jej svetlosivá farba dodá priestoru sviežosť a eleganciu.... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka Alana od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Jej svetlosivá farba dodá priestoru sviežosť a eleganciu. Pohovka je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je nielen príjemná na dotyk, ale aj odolná voči oderu s hodnotou 90000 cyklov Martindale.
…Parametre
| VÝŠKA | 85 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 105 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.2355 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 58 kg |
| ŠÍRKA | 126 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Alana |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 66 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 37 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 111 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 111 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozkladacia funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 90000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá |
| MATERIÁL | látka |