KONDELA Alabama rozkladacia pohovka s úložným priestorom horčicová / sivá
399.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom ALABAMA poskytuje pohodlné sedenie vďaka pružinám Bonell. Pohovka je vhodná aj na každodenné spanie, pretože sa... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom ALABAMA poskytuje pohodlné sedenie vďaka pružinám Bonell. Pohovka je vhodná aj na každodenné spanie, pretože sa rozťahuje systémom Automat KLIK-KLAK, ktorý uľahčuje každodenné rozkladanie pohovky. Plocha na spanie má rozmery 195x116 cm. Výška sedu je 47 cm…
Parametre
| VÝŠKA | 90 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 61.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.1387 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 195 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Alabama |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 53 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 195 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 116 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 195 x 116 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | horčicová / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad KLIK-KLAK |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| NOŽIČKY | kovové |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 50000 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | horčicová / sivá |
| MATERIÁL | látka |