Klubové kreslo umelá koža Dekorhome Zlatá
173.60 €
Do obchodu
Toto klubové kreslo vytvorí v každej čakárni, recepcii, kancelárii aj bývaní elegantné prostredie. Prešívané čalúnenie s ozdobnými gombíkmi a pôvabne zaoblené... Celý popis
Popis
Toto klubové kreslo vytvorí v každej čakárni, recepcii, kancelárii aj bývaní elegantné prostredie. Prešívané čalúnenie s ozdobnými gombíkmi a pôvabne zaoblené podrúčky dodajú každému interiéru peknú dávku klasického štýlu a luxusu.
Silne polstrované čalúnenie je veľmi pohodlné a drevený rám je robustný a odolný. Kvalitné čalúnenie z umelej kože sa ľahko čistí a je veľmi odolné voči opotrebovaniu.
Farba:bielahnedástriebornázlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery kresla:šírka: 64 cmhĺbka: 67 cmvýška: 70 cm
Materiál:drevený rám / čalúnenie z umelej kože
Hmotnosť:12,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koženka |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 67 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 12,6 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zlatá |
| Hmotnosť | 12550.000g |